Merkez Mah. Mecitözü Sk. No:12 Arnavutköy (G.O.P) İstanbul

  • Lokasyon İkitelli O.S.B Atatürk Bulvarı Çelik Yenal İş Merkezi

  • Telefon 0212 470 18 18

  • Email imsas@imsasambalaj.com

HAKKIMIZDA

  1. ANASAYFA
  2. HAKKIMIZDA

Kurumsal

Sektörün en geç ve dinamik firması olarak 1990 yılında İMSAŞ markası ile pazara girdik. Hızla büyümeyi ve pazarda kısa sürede çok yol almayı hedeflerimiz arasına koyduk.

 Teknolojimizden ve bu konuda yatırımlarımıza yenilik katarak merkezi İstanbul da bulunan en son teknoloji ile donatılmış 4500 metrekare alana kurulu üretim tesislerimizde, üretim yapıyoruz.

Kısa zamanda ürün kalitemiz, çeşitliliğimiz ve üretim alanındaki gücün ve pazarda sesimizi duyurduk. Üretim tesislerimizde yerli üretim ve montaj çalışmaları hızla devam ederken bir yandan da AR-GE ve AR-GE çalışmalarımız ile geleceğe yatırım yapıyoruz.

Teknolojiyi ve pazardaki gelişmeleri yakından takip ederek, üretim alanındaki değişimi ve gelişmeyi dünya ile eş zamanlı sizlere ulaştırmaya hedefliyor ve çalışmalarımıza bu alanda yön veriyoruz.

Çevre, dostu ürünlerimiz, üretim kalitemiz, her aşamada size en iyisi hız vermeye hedefleyen kadromuz ile dünyaya açılan bir marka olmak hedefe çıktığımız bu yolda, sizlerin desteği ve değerli iş birliği ile daha güçlü olacağımıza inanıyoruz.